Bukuroshet e shqiptare “shkëmbejnë” të dashurit me njëra-tjetrën (FOTO LAM)

Rita Ora – Calvin Harris – Dua Lipa

Një nga lidhjet më të bujshme të viteve që lamë pas ishte ajo mes Calvin Harris dhe këngëtares shqiptare Rita Ora, e cila përfundoi me shumë zhurmë. Ditët e fundit, “The Sun” shkruan se DJ i njohur skocez është në një lidhje me Dua Lipan, një tjetër shqiptare e njohur në showbiz-in botëror. Dhe kjo ka ndodhur pak kohë pasi Rita dhe Calvin filluan të rivendosnin kontaktet mes tyre
Bukuroshet e showbiz-it shqiptar i kanë kthyer në telenovela historitë e tyre të dashurisë me personazhe të njohur të botës së ekranit. Ndarje, bashkime, por mbi të gjitha dhe lidhje me meshkuj të kolegeve të tyre.

këto të fundit janë dhe më të përfolurat, pasi së fundmi është shfaqur masivisht shkëmbimi i meshkujve me njëra-tjetrën.

"Blit.al" ka evidentuar disa prej lidhjeve që kanë pasur disa femrat e showbiz-it tonë./albeu.com/
Shtuar më 01/04/2017, ora 14:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori