Bukra e "Portokallisë" bën ndryshim drastik në look (FOTO LAJM)

Ajo është bërë e njohur nga të gjithë me rolin e “Bukrës” që luan çdo të diel në spektaklin e humorit, “Portokalli”.

Aktorja Albana Ferhati, duket se ka bërë një ndryshim total në pamjen e saj.

Në instagramin e saj ajo ka postuar një foto ku duket të jetë bërë bjonde, një pjesë të të cilave të bëra gërshet dhe të kapura lart në kokë, ndërsa pjesa e poshtme e prerë shumë shkurt.

Duket se ka guxuar shumë apo jo? /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2018, ora 10:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori