Bujar Qamili fans i çmendur i Encës
Pëlqej
Bujar Qamili është një nga këngëtarët e mirënjohur në Shqipëri.Ai ishte i ftuar në emsionin "Thumb".


I ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb” këngëtar i mirënjohur është shprehur se ka dëgjuar për Noizy-n dhe koncertet e shumta që ai mban ama komplimentat i ka rezervuar për dikë tjetër: Encën!

“Noizy dhe Stresi kanë koncertet e tyre bëjnë shumë i kam dëgjuar. Kam parë njëherë një vajzë të bukur unë, Enca.

Oh sa e bukur që ishte! Sa më ka pëlqyer. Bëra një koncert me të në Itali. Kishe qejf ta shihje.”,- është shprehur Bujari. /albeu.com/
Shtuar më 20/05/2018, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori