E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
Buja e fitores së Eugent Bushpepës shkon deri në Britani
Fitorja e Eugent Bushpepës këtë Festival, duhet thënë se u mbështet nga shumica.

Ai u zgjodh nga një juri profesioniste dhe ishte kënga "Mall" ajo që i dha trofeun dhe mundësinë për të na prezantuar në Eurovizion.

Ama Eugenti nuk ka mbetur pa u vënë re as nga mediat jahstë,

Kështu edhe “The Sun” i ka dedikuar një shkrim këngëtarit shqiptar, duke e konsideruar si shpresën për fitore të shqiptarëve.

Më pas shkrimi vijon me një përmbledhje të karrierës së Gentit në Shqipëri dhe gjithashtu me faktin se ai u përzgjodh fitues në festivalin e 56-të të Këngës nga një juri profesioniste mes shumë krijimesh të mira. /albeu.com/
Shtuar më 30/01/2018, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori