Brown ende i dashuruar me Rihannën
Chris Brown po bën përpjekjet e fundit për tu rikthyer me Rihannën. Ai është ndarë nga Karrueche Tran, pasi modelja raportoi se ishte mërzitur nga mënyra e egër e jetës së tij.

Burime të cilët kanë qënë pranë këngëtarit thonë se ai ka qënë pjesë e konceritit të Rihannës, ndërsa ende nuk dihen të tjera detaje.

Chris Brown siç duket nuk do të heqë dorë nga Rihanna, ku së fundmi është raportuar se ai ka qënë në koncertin e kësaj të fundit në turin muzikorMonster Tour” në Los Anxhelos.

Ai është bashkuar me turmën në stadium dhe pasi koncerti ka mbaruar, Chris është parë të bëjë përpjekje të takojë ish të dashurën e tij. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 09:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori