Britney Spears prezanton koleksionin intim
Kohët e fundit Britney Spears ka zhgenjyer në këngë, e ndërsa tashmë na vjen me një koleksion intim. Ajo ka prezantuar koleksionin e saj të të brendshmeve London Cafe Royal. 32-vjeçarja ka pozuar pranë modeleve të saj, të veshura me veshje intime në ngjyra të ndryshme. Ajo kishte bërë të ditur para një muaji se do të sillte koleksionin e saj. Qëllimi i saj është që të krijojë veshje seksi, luksoze dhe të rehatshme. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 17:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori