Britney lidhet me modelin Iranian
Fituesja e çmimit “Grammy” Britney Spears, është shfaqur e shoqëruar nga i dashuri i saj 23-vjeçarja për lojën e basketbollit.

Britney, ishte e shoqëruar edhe nga djemtë e saj të cilët dukeshin mjaft të afërt me modelin.

Ajo këtë javë feston 36-vjetorin dhe duket me linja trupore perfekte.
Shtuar më 30/11/2017, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori