Brenda vilës së Besit dhe Xhensilës, Ajkës i bëhet pritja madhështore (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pak ditë më parë çifti shumë i dashur për publikun, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë. Këngëtarja solli në jetë një vajzë të cilën çifti e pagëzuan me emrin e veçantë Ajka.

Xhensila së bashku me princeshën kanë ardhur në shtëpi ku i është bërë një pritje madhështore.

Po qarkullojnë sot këto foto ku shihet ambienti i shtëpisë së çiftit i zbukuruar me tullumbaca të bardhë e rozë dhe në qendër shkruhet "Mirëseerdhe Ajka" shkruan xing.al.

Çifti ka preferuar që këtë periudhë të ruajnë sa më shumë privatësinë dhe deri tani portreti engjëllor i Ajkës nuk është zbuluar.
Shtuar më 20/07/2018, ora 23:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori