Brenda vilës luksoze me pishinë të Ermalit dhe Amit (FOTO LAJM)

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë një nga çiftet më jetëgjatë të ekranit shqiptar.

Dashurinë e tyre shumëvjeçare ata e kanë bekuar me sjelljen në jetë të dy fëmijëve, Joel dhe Sia.

Pas lindjes së Sias, Ami ka vendosur të bëjë një pauzë në ekran dhe ka zgjedhur të kalojë më shumë kohë me vogëlushët e saj.

Këtë fundjavë Ami dhe Ermal Mamamqi kanë preferuar të kalojnë kohën në ambjentet e vilës së tyre.

Dhe në fakt duket se atje nuk mungon asnjë gjë që mund të ëndërrohet.

Ami ka ndarë disa momentet të saj me Joelin në pishinën e shtëpisë. /albeu.com/
Shtuar më 30/07/2018, ora 23:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori