Brenda shtëpisë së Kim Kardashian dhe Kanye West (FOTO LAJM)

Kim Kardashian dhe Kanye West njihen për stilin e tyre luksoz të jetesës. Në media po qarkullojnë pamjet e brendshme të shtëpisë së tyre, e cila kap vlerën e 20 milionë dollarëve. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 09:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori