Brenda shtëpisë luksoze të këngëtares shqiptare (FOTO LAJM)

Çiljeta Xhilaga duket se gëzon një jetë të mirë familjare, aq më tepër kur i gëzohet edhe faktit e të qenurit nënë e një djali.

Ama Ciljeta ka edhe një shtëpi luksoze.

Ndërkohë që Çiljeta po përgatiste drekën në "Kush vjen për drekë" kamera kapi dhe ambientet luksoze të shtëpisë së këngëtares.

Në to shihej një shtëpi shumë moderne e areduar në një mënyrë shumë të bukur. Çiljeta tregoi që është një amvisë shumë e mirë, pasi përveç kujdesit që i kishte kushtuar shtëpisë edhe gatimet e saj u pëlqyen shumë. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2018, ora 16:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori