Brenda makinës superluksoze të Adelina Tahirit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një nga lajmet që bëri bujë të madhe mediatike ishte edhe martesa e këngëtares shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri me avokatin maqedonas Serjozha Markov.

Ndërsa tani çifti është në pritje të fëmijës së parë. Duket se bashkëshorti mbas shtatzënise e ka mbuluar me dhurata të shtrenjta.

E fundit ka qënë një makinë lukzose ku Adelina nga nga njohur në Instastory sesi është ngabrenda dhe normalisht që është një makinë superluksoze. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2018, ora 09:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori