Brenda festës "baby shower" të binjakëve të Beyonce dhe Jay Z (FOTO & VIDEO)

Çifti i këngëtarëve Beyonce dhe Jay Z kanë festuar baby showerin e binjakëve të tyre që do të vijnë në jetë së shpejti.

Ata kanë organizuar të shtunën një festë madhështore me miqtë dhe të afërmit, ku binte në sy stili afrikan i këngëve dhe zbukurimeve.

Beyonce shihet e veshur me një fustan e vetëm me një jelek të shkurtër, një palë vathë ngjyrë ari dhe një shall mëndafshi në kokë, duke treguar barkun e saj të fryrë.

Beyonce kishte bërë një tatuazh "henna" në barkun e saj (vizatim) që i shtonte edhe më shumë hijeshinë e një nëne në pritje.

Festa u mbajt në një vendbanim privat në Beverly Hills ku të ftuara ishin Serena Williams, Tina Knowles, La La Anthony, Vanessa Bayer etj.

Beyonce 35-vjeçe dhe Jay Z, 47 presin binjakët pas pesë viteve nga lindja e vajzës Blue Ivy. /albeu.com/

All theses beautiful ladies at The Carter Push party! ❤️❤️

A post shared by Tina Knowles (@mstinalawson) on
A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Shtuar më 22/05/2017, ora 11:38
Tage: sgsdg
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori