Bregu fitoi postin e rëndësishëm, vajza e saj e uron me fjalët emocionuese

Pëlqej
Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuara në media dhe ka tërhequr shpeshherë vëmendjen.

Dhe duhet thënë se Kejda është vërtet një vajzë e bukur shkruan albeu.com.

Me tiparet harmonike dhe ëmbëlsinë që e karakterizon Kejda ka bërë për vete shumë fansa.

Ditën e sotme ajo ka pasur një urim për mamanë e saj e cila do të jetë Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal.

"Shumë krenare për mamin tim të pandalshëm..Ti meriton shumë më shumë..."-ka shkruar Kejda ndërkohë që ka publikuar disa foto me të ëmën. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2018, ora 23:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori