Brazilanja e ka mendjen te Italia (FOTO LAJM)

Ajo quhet Lilian Leite dhe është mjaft e njohur në Brazil e Portugali, për faktin se ka pushtuar disa herë kopertinat e revistës Play Boy, në këto shtete.

Por, duket se synimi i 33-vjeçares është që të rritë famën e saj në Itali, ku së fundi po angazhohet në disa media rozë.

Lilian ka treguar se është një fanse e madhe e futbollit dhe ashtu si futbollistët brazilianë, shikon pikërisht Italinë si trampolinë për të rritur më shumë famën e saj.

Pjesë e turit të saj në Itali, është edhe prezenca në disa studio sportive, ndërsa mund të ndjekë edhe disa ndeshje të Serisë A.
Shtuar më 31/03/2019, ora 12:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori