Braktisi Shqipërinë për Spanjën, çfarë bëhet sot me Ornela Bregun (FOTO LAJM)

Kanë kaluar disa vite që kur moderarorja shumë e dashur, Ornela Bregu u arratis nga Shqipëria për të jetuar në Spanjë.

Dhe pse është shprehur se i mungon Shqqipëria, mesa duket atje ka një jetë mjaft aktive dhe shoqërore.

Në një prej postimeve të saj ajo ka treguar se në muajin egruas është bërë pjesë e një grupi "Trajnohu si një vajzë".

Nga fotoja duket se ajo është në një palestër dhe nga Ornela e moderimit duket se nuk ka ndryshuar asgjë. Ajo ngjan po aq tërheqëse dhe në super formë si më parë. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2018, ora 23:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori