Braktisi Për'puthen, Fation Kuqari: Më kanë ngacmuar, kam gjakun e embel
I ftuar së fundmi në emisionin “Explus” ka qenë ish konkurrenti i “Përputhen”, Fation Kuqari, i cili ka zbuluar më shumë detaje nga jeta e tij personale.

Fationi është pyetur nëse ka pasur vajza nga showbiz-i që e kanë ngacmuar pas hyrjes në program dhe u shpreh se ka pasur shumë të tilla.

"Pafund, jo një-dy por pafund. Realisht ka pasur dhe nga Ora.

Nuk e di çfarë iu ka bërë përshtypje, ndoshta kam dhe gjakun e ëmbël”, tha ish-konkurrenti.
Shtuar më 08/02/2021, ora 23:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori