Brad Pitt: S'jam prind i keq
Ndonëse ka një axhendë mjaft të ngjeshur, Brad Pitt gjen kohë për t'iu dedikuar fëmijëve të tij. Gjatë një interviste të dhënë së fundmi për revistën ‘Details’, ai ka thënë se nuk është prind i keq.

Brad Pitt ka zbuluar që nuk është “një prind aq i keq sa e priste”. “Një nga përcaktimet e lirisë është të bësh gjërat që do, pa u shikuar dhe regjistruar nga të tjerët”, ka thënë ai. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2014, ora 16:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori