Bota e kinematografisë në zi! Ndërron jetë aktori i njohur

Bota e kinematografisë është në zi. Aktori i madh Verne Troyer është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare.

Më së shumti ai njihet për rolin e tij si Mini-Me në serinë e filmave komedi "Austin Powers", ku kishte luajtur përkrah Mike Meyers.

Troyer kishte vuajtur nga problemet me alkoolin për shumë vite dhe kishte qenë në rehabilitim disa herë. /albeu.com/Shtuar më 22/04/2018, ora 09:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori