Bora Zemani zëvëndëson Andresën? Çfarë po ndodh brenda të "Dielës Shqiptare"
Ardit Gjebrea "rrëmbeu" nga Top Channel, moderatoren simpatike Bora Bora Zemanin.

Zemani publikoi një foto nga ambjentet e studios, ku shfaqej përballë Gjebreas dhe lajmëronte ndjekësit që shumë shpejt do të nisnin transmetimin.

U mendua se ajo do të zëvëndësonte Andresën, personazhin e përhershëm që na ka shoqëruar prej vitesh çdo të dielë së bashku me Arditin.

Sipas 'Blitz', megjithëse pjesë e stafit u bë Bora, Andresa nuk do të largohet nga "Tv Klan". Ajo ka pohuar se do të vazhdojë të jetë pjesë e "Telebingos shqiptare". /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2018, ora 15:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori