Bora Zemani provokon me foto "topless" në shtrat (FOTO LAJM)

Moderatorja Bora Zemani është kthyer në një nga personazhet e ekranit shiptar më të komentuar në rrjet.

Ajo ashtë shumë aktive në rrjetet sociale. Së funmdi Bora ka postuar një foto mjaftë provokuese nga shtrati dhe mbi të gjitha ishte "topless".

Krahas fotos artistike,e cila ishte bardh e zi, moderatorja ka shkruar: “Ka kaq shumë arsye për të qenë falenderues çdo ditë. Unë jam falenderuese,”-përfundon Bora në rrjete sociale. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2019, ora 13:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori