Bora Kokëdhima shuan heshtjen: Kam një vit që bashkëjetoj
Bora Kokëdhima ka paralajmëruar se është fejuar. Bora ka thënë se fejesa do të bëhet në fund të gushtit dhe larg vëmendjes mediatike, transmeton Opinion.al.

“Kemi një vit që bashkëjetojmë bashkë dhe jemi shumë të lumtur, ndonëse si profesione jemi shumë të kundërt”, ka thënë Bora. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2016, ora 13:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori