"Boni t'fala shtetit", Stresi dhe Fero sjellin bashkëpunimin e tyre (VIDEO)
Prej disa kohësh Stresi dhe Fero dhanë lajmin se shumë shpejt ata do të sillnin një bashkëpunim.

Epo, nuk kemi pse të presim më pasi vetëm pak më parë kënga e tyre “Mahall” u publikua.

Dhe pse vetëm pak minuta nga publikimi ky bashkëpunim numëron mijëra shikime dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe.
Shtuar më 05/01/2021, ora 19:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori