Bloom rinovon kontratën për “Piratët e Karaibeve”
38 vjeçari Orlando Bloom ka nënshkruar një kontratë për filmin e 5 të “Piratëve të Karaibeve”, ku do të bashkëpunojë me Johnny Depp.

Lajmi u bë i ditur në fundjavë nga Expo D23, ku Johnny u nderua si një legjendë e Disney dhe më pas doli në skenë me veshjen e Jack Sparrow. Depp prej kohësh ka qenë i angazhuar me xhirimet e filmit në Australi. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2015, ora 17:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori