Blero tregon më në fund nëse është ndarë nga Afrona (FOTO LAJM)

Këngëtari i baladave të njohura Blero që një kohë është në lidhje me bukuroshen Afrona Dika.

Ata janë çifti më i pëlqyer i estradës. Afrona është mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk ngurron t'ia shpreh dashurinë këngëtarit pothuajse çdo ditë.

Para pak ditësh doli lajmi se ata nuk janë më bashkë. Por kjo ishte një lajm i pavërtetë.

Blero sot e ka dëshmuar që ai dhe Afrona janë bashkë madje më të lumtur se kurrë më parë. Këngëtari ka postuar një fotografi ku shihet me të dashurën e tij, teksa ka shkruar: E bukura dhe bisha. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2018, ora 09:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori