Blerina Gjylameti bëhet nënë për herë të dytë, zbulon emrin e djalit (FOTO LAJM)

Deputetja e PS-së, Blerina Gjylameti ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë.

Gjylameti është bërë sërish nënë e një djali dhe Joel që tahmë është 11 vjeç është bërë me vëlla.

Lajmin e ka ndarë vetë ajo pak minuta më parë në Facebook, ku shkruan:

"Një tjetër rreze drite ndricoi mendjet e ngrohu zemrat tona ! Mirë se erdhe Kron"./albeu.com/

Shtuar më 28/11/2020, ora 12:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori