Blerina Bombaj tregon për Aurela Gaçën: Është shumë nazelie
Pëlqej
E ftuar në Thumb Blerina Bombaj ka treguar se Aurela Gace është vërtet nezalie në ushqim.

Aurela Gaçe ka qenë me shumë ushqime që nuk i konsumonte! Nuk hante karkalecat… ne i çuam njëherë karkaleca, më mori e më tha:

"Më ke lënë pa ngrënë!", se ishte në darkë dhe ajo e shkreta performonte në darkë e mezi e priste atë ushqim se pas gjithë asaj energjie…!”, – është shprehur Bombaj.

“Megjithatë, kështu të ishin të gjithë si Aurela. Si Aurela të ishin të gjithë personazhet sepse është person shumë pozitiv dhe shumë i mirëkuptueshëm”, – ka përfunduar Blerina. /albeu.com/
Shtuar më 20/05/2018, ora 22:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori