Blerim Destani takon Robert De Niron, shihni ç'bën për Shqipërinë aktori i madh (FOTO LAJM)

Blerim Destani ka kujtuar me anë të një fotoje në rrjete sociale, kohën kur xhironte filmin "The Comeback trail", në të cilin luante krah aktorit të madh hollivudian Robert De Niros. Blerim Destani dhe Robert De Niro kanë pozuar së bashku e madje aktori i madh ka bërë shqiponjën duke bashkuar dorën e tij me të aktorit shqiptar.

"Me Robert De Niron në setin e "Comeback Trail", një nga momentet më të mira të karrierës sime", shkruan Blerimi krah kësaj fotoje që ka bërë krenar fansat e tij.

Shtuar më 04/12/2019, ora 10:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori