Blerim Destani pranë publikut me një film të ri (FOTO LAJM)

Aktori Blerim Destani do të jetë i përfshirë në një rol tjetër dhe këtë gjë e ka konfirmuar me anë të disa fotove të postuara në Instagram.

Në datën 15 qershor, në kinematë gjermane do të jetë premiera e filmit "Harms". /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2014, ora 10:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori