Bleona vishet si nuse, Ermal Mamaqi i bën komentin epik (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti, ka publikuar një foto në profiln e saj të Instagramit, ku shihet e veshur me një vello të bardhë.

Mesa duket ajo ka përfunduar xhirimet e klipit të saj, që do publikojë së shpejti dhe nuk ka hezituar që të ndajë foto me ndjekësit.

Mirëpo, fustani i bardhë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe është Ermal Mamaqi ai që i ka bërë një koment epik këngëtares.

"Për hajër o zot kush do të marri": ka komentuar Ermal Mamaqi.

Koment i cili ka shkaktuar të qeshuara dhe tek komentuesit e tjerë. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 10:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori