Bleona vazhdon me shpalosjen e "albumit" nudo (FOTO LAJM)

Bleona Qereti është ndër këngëtaret me të komentuara në trojet shqiptare.

E vetëdijshme për bukurinë e saj, ajo nuk heziton të shfaq trupin e saj pa rroba.

Nuk janë të pakta fotot që këngëtarja seksi, shfaqet 98% nudo.

Së fundmi, ajo ka publikuar fotografi në të cilat zbulon tërësisht trupin në bluzën e lagur dhe transparente.

Këngëtarja shfaqet e lagur tërësisht, ndërsa bluza i tregon çdo pjesë të trupit, ndërsa Bleona nuk e ka fare problem këtë gjë. /albeu.com/


Shtuar më 12/12/2017, ora 10:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori