Bleona tregon pse nuk martohet: I pres me kalë ata vijnë me gomar
Bleona Qerreti e ftuar nw emisionin "Nw kurthin e Piter Panit" mbrëmjen e djeshme, ka treguar përse është ende beqare.

“Unë i pres të më vijnë me kalë, ata më vijnë me gomar!

Nuk kanë gjetur gjënë e duhur që të vijnë.

Nuk duket zemra kur ai vjen me gomar, s`ia sheh dot zemrën.

Ma gjej një burrë zemërbardhë dhe do ta marr direkt“, tha ajo.
Shtuar më 23/04/2019, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori