Bleona tregon gjënë e çuditshme që i ka ndodhur (FOTO LAJM)

Kishim parë raste kur njerëz të famshëm, ose edhe jo, shkruajnë emrin e tyre në Google për të parë se çfarë lajmesh, apo artikujsh mund të lidhen me të.

Po emrin në Google Translate nuk na kishte shkuar mendja se mund ta shkruanim.

Bleona e ka bërë këtë gjë, ndoshta pa ndonjë arsye konkrete dhe është habitur kur nga shqipja në suedisht, Bleona është përkthyer në Bleona Qereti.

Ajo e ka ndarë këtë me fansat e saj duke e konsideruar si nje nga gjerat qe iu ndodh vetem njerezve te famshem. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 12:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori