Bleona shkrihet së qeshuri me bashkëshortin e Angela Martinit

Pasi u konfirmua lidhja e tij me modelen shqiptare, thuajse të gjithë kanë dëgjuar një herë për pasanikun rumun.

Angela Martini dhe Dragos Savulescu kurorëzuan në një ceremoni të çmendur martesore lidhjen e tyre disa vjeçare.

Në këtë ceremoni ishte e pranishme dhe mikja e Angelës, Bleona Qereti.

Bleona është një nga personat e afërt të çiftit pasi ajo ishte pikërisht dëshmitare e ceremonisë.

Dargos ka publikuar një foto në instagram dhe komenti krah saj e ka bërë të "qeshë me lot" këngëtaren shqiptare shkruan ekspress.

'Betohem se i kam të gjitha gishtat e dorës' ka shkruar ai teksa ka bërë simbolin që tregon pistoletën.
Shtuar më 09/01/2018, ora 16:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori