Bleona sërish shfaqet me rrjetë (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti nuk di t’i ndahet veshjes me rrjetë, tashmë që të të gjithë e identifikojnë me këtë të fundit.

Në ceremonin festive të organizuar nga Revista OK, përpara ndarjes së çmimeve “Grammy 2015”, Bleona zgjodhi të vishej me një xhaketë të zezë, pantallona të shkurtra dhe geta prej rrjete.

Në llogarinë e saj në Facebook ajo ka publikuar këto foto nga Party i revistës OK, duke lënë surprizë veshjen që ka zgjedhur këtë herë për tapetin e kuq të “Grammy 2015″.
Shtuar më 08/02/2015, ora 19:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori