Bleona Qerreti lë nam në Oskar! Mediat e huaja shpërthejnë kundër saj (FOTO LAJM)

E gjithë vëmendja mediatike në mbarë botën ishte mbrëmë tek eventi prestigjioz Oscar 2018.

Sigurisht interesimi më i madh përveç çmimeve është edhe parakalimi i yjeve në tapetin e kuq.

Një ndër shqiptaret që parakaloi ishte edhe Bleona Qerreti, e cila po parakalon në këtë event për herë të dytë.

Por duket se në këtë parakalim ajo ka dalë me e zhveshur se duhet me një fustan rrjetë dhe kjo duket se nuk i ka pëlqyer mediave të huaja.

Dhe për të përfunduar Bleona ka skandalizuar me 'topin e flokëve' dhe buzët e kuqe flakë.

Mediat e huaja e kanë cilësuar ''shokuese'' paraqitjen e Bleonës si dhe shkelëse të etikës së veshjes. /albeu.com/


Shtuar më 05/03/2018, ora 10:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori