Bleona Qereti pozon topless para pasqyrës, tregon rezultatet e dietës (FOTO LAJM)

Bleona Qereti prej kohësh i është nënshtruar dietës ‘detox’, e cila është e përqëndruar në pastrimin e trupit nga toksinat.

Kjo lloj diete është e bazuar në konsumimin e më shumë frutave dhe perimeve, pirjes së një sasie të madhe uji dhe të hequrit dorë nga ushqimet e procesuara, kafeina, alkooli.

Këtë lloj diete e kanë aplikuar shumë personazhe të njohur dhe njihet si një ndër më të mirat për mbajtjen e trupit në formë.

Siç duket edhe tek Bleona ka pasur rezultat dhe këtë gjë ajo e ka treguar përmes një postimi në ‘Instagram’.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi ‘topless’ dhe duket qartë se ka forma perfekte trupore.

Përkrah fotos ajo ka dhënë dhe një mesazh për vajzat, që të ndihen të lira dhe të bukura.

“Mirëmëngjes botë! Dieta ime po funksionon. Hiqni rrobat dhe dukuni bukur”, ka shkruar Bleona në postimin e saj.
Shtuar më 16/08/2019, ora 13:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori