Bleona Qereti nuk ndalet, zhvishet për të treguar...(VIDEO)
Bleona Qereti di si të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundi ajo në rrjetin social Instagram ka publikuar disa video ku tregon se si kujdeset për trupin e saj.

Ndër të tjera ajo në një video shfaqet duke u zhveshur në vaskë dhe duke treguar se si bën dush dhe çfarë vajrash përdor.

Shikoni me siper videon. /Albeu.com/
Shtuar më 18/01/2017, ora 23:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori