Bleona Qereti nudo në kopertinën e revistës (FOTO LAJM)

Bleona Qereti nuk ndalet së ekspozuari linjat e saj dhe pse tashmë po shijon pushimet larg Shqipërisë, në Ibiza.

Këngëtarja seksi ka pushtuar kopertinën e revistës më të re në tregun shqiptar WHO. Bleona ka treguar hiret femërore për të cilat është shumë krenare me një look madhështor duke treguar sensualitetin e saj. Bleona në këtë revistë ka folur për jetën e saj private duke i dhënë shumë përgjigje pyetjeve të publikut shqiptar. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 11:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori