Bleona Qereti "lëpihet" rrugëve të Barcelonës, e për këtë ka një shpjegim (FOTO LAJM)

Bleona Qereti ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor, megjithatë ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Me paraqitjen e radhës në Instagram, ajo ka bërë me dije se aktualisht ndodhet për vizitë në Barcelonë, shkruan Indeksonline.

Derisa bën xhiro rrugëveBarcelonës, ajo këndon ku dhe duket me disponim të mirë.

“Absolutisht, vozitja, akullorja dhe këndimi janë gjërat e mia të preferuara”, ka shkruar ajo krahas kësaj paraqitje.


Shtuar më 23/08/2019, ora 09:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori