Bleona nuk e përmban dot veten, shfaqet tërësisht nudo (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bleona Qereti është një nga personazhet më të diskutuar të showbizit shqiptar dhe shquhet për guximin që ka.

Bëmat e saj nuk kanë fund dhe kanë filluar që në castin e parë që Bleona ka nisur të dalë në publik.

Një gjë të tillë Bleona e ka bërë sërish sepse ka pozuar duke mos pasur asgjë në trup, përveç këpucëve. Këngëtarja ka treguar se format e saj fizike janë mjaft mirë dhe ka treguar edhe një herë se nuk ka komplekse.

Kohët e fundit Bleona ka shfaqur shenja nostalgjie për ish- bashkëshortin e saj, Gani Bardha, ndaj edhe mund të thuhet se ajo po i tregon atij se çfarë ka humbur. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2017, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori