Bleona nuk bën dot pa fansat, fotoja e radhës me një dentiste
Duke ditur sa të vëmëndshëm janë fansat ndaj saj, Bleona Qereti ka zgjedhur të postojë çdo gjë sa i takon jetës së saj private, ndërsa fotoja e radhës është realizuar me një dentiste.

Kujdesi ndaj dhëmbëve është primar, ndaj këngëtarja nuk nguron dhe të hedhë ndonjë batutë të radhës.

Bashkangjitur fotos ajo shkruan:"Nuk kam bizhuteritë e mia, por kam dhëmbët që shkëlqejnë si gurë të çmuar". /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 09:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori