Bleona në Romë për pushime
Pas pushimeve në Shqipëri dhe pas atyre në Ibiza, tashmë për Bleonën rradhën e ka Italia. Këngëtarja ka zgjedhur qytetin historik të Romës, ku e tregon përmes një fotoje të postuar në Facebook. Ajo duket e lumtur. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 17:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori