Bleona me Ganiun? (FOTO)

Duket se Bleona Qereti kërkon me çdo kusht që të jetë në qëndër të mediave rozë dhe këtë gjë ia arrin mësë miri.

Ajo është bërë nostalgjike për kohët me ish bashkëshortin e saj, teksa ka postuar një fotoprofilin e saj Facebook ku shfaqet e përqafuar së bashku me ish bashkëshortin Gani Bardhi. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2016, ora 11:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori