Bleona mbulohet dhe uron Kurban Bajramin nga xhamia
Në mesin e shumë të famshmëve që kanë uruar me rastin e festës së Kurban Bajramit, bën pjesë edhe Bleona Qereti.

Këngëtarja e cila prej kohësh shijon jetën dhe karrierën në Amerikë, postoi një fotografi në oborrin e xhamisë më të famshmeDubai “Sheikh Zayed”, nën të cilën ka shkruar:

“Te gjithe besimtareve Musliman gezuar nga zemra kurban bajramin. Zoti ju bekofte”. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2017, ora 20:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori