Bleona lodhet nga ofendimet, fshin komentet e fansave (FOTO LAJM)

Bleona Qereti çdo ditë e më shumë po sulmohet nga fansat e saj në lidhje me postimet më të fundit dhe sa i takon shmangies së gjuhës shqipe.

Teksa pak orë më parë ka postuar një video ku ajo duket se po ushtrohet për të mbajtur trupin sa më në formë, një bum kritikash janë hedhur në drejtim të saj.

E tashmë, teksa i rikthehemi video-s së postuar në rrjetin social Facebook, shumë prej komenteve të ndjekësve janë fshirë. Këngëtarja duket se është lodhur nga të gjitha këto ofendime, e ndërsa ka zgjedhur rrugën e shkurtër, atë të fshirjes së komenteve ofenduese. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2014, ora 11:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori