Bleona kalon Pashkët me gjyshen
Bleona Qereti ka lënë për pak kohë projektet e saj, për të festuar Pashkët me gjyshen e saj. Ajo ka shfrytëzuar rrjetin social Facebook, për të bërë me dije se ajo ndodhet pranë familjarëve në çdo kohë.

"Gëzuar pashkët gjithë besimtarëve të krishterë nga unë dhe gjyshja ime!!!", ka shkruar ajo tek fotoja në fjalë, e cila ka marrë shumë komente nga fansat e saj. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2015, ora 17:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori