Bleona kalon momente të veçanta në Kanë (FOTO LAJM)

Në mesin e artistëve botëror që marrin pjesë në Festivali e Kanës në Francë , jo pak vëmendje kanë tërhequr edhe yjet shqiptare. Një ndër ta ishte dhe këngëtarja Bleona Qereti, e cila po shijon çdo moment qëndrimin e saj në Francë.

Bleona prej tre ditësh ndodhet atje, nga ku ndanë çdo moment të veçantë që po kalon së bashku me miqtë e saj./Albeu.com/
Shtuar më 22/05/2016, ora 10:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori