Bleona ha fasule në emision për të treguar se s'ka “tangërllëk” (VIDEO)
Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti gjithmonë shkakton polemika në publik me deklaratat e saj.

E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, moderatori dhe komediani Ermal Mamaqi e ka pyetur Bleonën nëse e ha byrekun dhe këngëtarja i është përgjigjur që po. Madje ka shtuar “se nuk ka ngrënë as drekë”.

Por nuk ka mjaftuar, Ermali e ka pyetur edhe për fasulet, ushqimin tradicional shqiptar nëse e ha dhe sërish Bleona s’ka bërë naze, duke i ngrënë në studio.
Shtuar më 18/11/2017, ora 22:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori