Bleona e ka gjet me kë do të martohet
Duket se këngëtarja e ka harruar ish të dashurin, Ganiun.

Këngëtarja Bleona Qerreti e cila gjatë gjithë kohës në emisionin "X Factor" bën muhabet martese, duket se tashmë e ka harruar Ganiun dhe ka gjet njeriun e jetës së saj.

Të paktën, ajo kështu ka shkruar sot me 1 Prill në llogarinë e saj në Instagra,

Bleona ka postuar një foto në Instagram, krah për krah me liderin e Aerosmith, Steven Tyler, duke e shoqëruar foton me shkrimin se ata të dy janë duke u martuar. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2015, ora 19:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori